
Gisteren keek ik de hele dag al uit naar de prachtige super maan van 2019. In de namiddag was ik gaan wandelen met Diezel in Molenstede. Die wandeling komt trouwens binnenkort online. Maar goed ik dwaal even af van de super maan.
Op mijn verlanglijstje staat al een tijdje om de maan te fotograferen.
Zo ging ik rond 20u naar buiten maar de hele tijd waren er wolken voor de Maan. Na 21u ging ik nog eens opnieuw naar buiten, ja poging 2 dus. Maar helaas mislukte die foto’s ook.
Uiteindelijk werd het poging 3, 4 en 5.
Dit was de eerste keer dat ik de maan fotografeerde. Dus ik moet nog een klein beetje oefenen. Hopelijk vinden jullie mijn foto’s toch wel leuk. Ik vond het super leuk om deze maan te fotograferen. Ik heb geen statief gebruikt.
Wat heb ik dan wel gebruikt? Ik stond bovenaan de trap en zat op mijn vensterbank en zo maakte ik dus een foto van de maan. Hier onder vind je alvast het resultaat:



Heb jij ook foto’s gemaakt van de super maan? Wat vond je zelf van deze maan?
12 reacties
Ik vind het een erg mooi fenomeen die maan! De maan blijft fascinerend!!
Heb geen foto’s van de maan gemaakt, ik heb niet zo veel met de maan; bloedmaan, sneeuwmaan, volle maan.
Het ziet er zeker mooi uit! Ik wist alleen niks over de super maan, lees er vandaag pas van alles over op FB en internet 🙂
Heel leuk he! Ik heb ook een foto genomen, niet zo mooi als die van jou haha
Wat was ie prachtig he!! Ik vond het wel impressive om te zien!
Ik ben zelf lekker binnen gebleven, maar ik kan wel genieten van de foto’s ervan!
Oh, nou baal ik dat ik dat heb gemist zeg. Wat is een supermaan precies?
Foto’s maken in de nacht en dan al helemaal van de maan is zo lastig!
Ik heb hem wel gezien, maar ik heb er geen foto’s van gemaakt. Ik vind het wel een prachtig aanzicht!
De vorige bloedbaan heb ik gezien, maar dezelfde supermaan was ik helaas vergeten. Ik heb er geen foto’s van genomen. Het lijkt me altijd moeilijk om iets dat zo mooi is vast te leggen op camera.
Ik heb nooit zoveel met de maan, of nou ja, bij speciale manen slaap ik slecht hahahaha Dus ben er liever niet van op de hoogte 🙂
Wow wat een goeie beelden! Ik heb ze helaas gemist maar ben wel erg van dit soort mooie natuurtaferelen!